Májový benefiční volejbal pro hospic

11. května

Májový benefiční volejbal pro hospic

V sobotu 11. května se již po čtrnácté uskuteční benefiční volejbalový turnaj pro hospic.

Organizace je opět v rukou Zdeňky Terezie Špringlová, která také až do 8. května přijímá přihlášky týmů na níže uvedeném kontaktu. Volejbal se uskuteční opět na hřištích Základní školy Masarykova a na antuce u Sokola. Na zahradě ZŠ bude opět zajištěné občerstvení, včetně grilu.

Výtěžek posledního mikulášského turnaje dosáhl 32 000 Kč,  díky kterým jsme mohli nakoupit malířské potřeby pro naši ošetřovatelku Jitku, která ve svém volnu namalovala krásné obrazy na jednotlivé pokoje. Nyní připravuje obrazy pro dolní patro na téma čtyři roční období. V minulém roce jsme zase mohli pořídit z výtěžku speciálnízdravotnický převazový vozík nebo toaletní vozíky pro pacienty. Letos bychom rádi finanční podporu použili na nové polštáře a pyžamové a noční košile pro pacienty lůžkového hospice.

Předem děkujeme všem hráčům, podporovatelům a těm, kdo se na realizací turnajů podílejí a těšíme se na viděnou.

V letošním roce je zde pro všechny účastníky volejbalu i veřejnost také možnost zúčastnist se historické prohlídky města Terezín s odborným průvodce.

10. května 14 - 16 hodiny prohlídka terezínského ghetta s průvodcem - cena 300 Kč. Účast je NUTNÉ NAHLÁSIT na níže uvedený kontakt.

Registrace týmů na volejbal probíhají do 8. května, registrace na prohlídku ghetta s průvodcem do 5. května na emailu: ucetnictviterezie@gmail.com