19.01.2018, kategorie: Aktuality

17. narozeniny Hospice sv. Štěpána

DÁREK K SEDMNÁCTINÁM - SLAVTE S HOSPICEM!
Darujte přízeň anebo konkrétní dárek. I
hospic má den, kdy slaví narozeniny – je to 2. února – před 17ti lety otevřel svou náruč všem, kteří chtěli strávit poslední dny svého života důstojně – v láskyplné péči a mezi blízkými.  Za tu dobu jsme se postarali o více jak 3 500 pacientů. Jak bude vypadat naše oslava?
Srdečně Vás zveme na PLES HOSPICE - 2. února od 20 hodin na Kolibě a na DĚKOVNOU MŠI sv., kterou bude sloužit biskup Jan Baxant v kapli hospice 6. února od 16 hodin

A jaká jsou naše přání?
Můžeme se jen domýšlet, co by si k sedmnáctým narozeninám přál mladý člověk. Co by si ale přál hospic, to víme zcela jistě. Pokud máte chuť stát se gratulanty a obdarovat hospic, je to na vás, který dárek si vyberete, každý se počítá a každý je pro hospic potřebný.
I co se může zdát drobností, je pro provoz hospice velkou pomocí:

Můžete nás obdarovat:
1.
Staňte se součástí Klubu přátel Spolu pro hospic. Chcete být našemu hospici nablízku a spolu s námi chcete pomáhat nevyléčitelně nemocným? Členem klubu se může stát každý, kdo nás chce pravidelně podporovat. Měsíční příspěvek je na Vás, minimálně 200 Kč. Více ZDE .

A konkrétní dárky?

1. Pohonné hmoty pro domácí hospic
  2. Mopy pro „kosmetičky podlahových krytin“
  3. Dávkovače na tekuté mýdlo
  4. LED žárovky
  5. Monitor 24p"
  6. Flipchart
  7. Vánoční osvětlení
  8. Magnetická tabule
  9. Ubrusy do jídelny 2 sady po 6 ks

Konkrétní věc, prosíme, vždy konzultujte na tel. 604 228 865, nebo na emailové adrese: renata.vasova@hospiclitomerice.cz. Seznam budeme průběžně aktualizovat na našich webových stránkách www.hospiclitomerice.cz.

Děkujeme, že pomáháte!