18.04.2018, kategorie: Aktuality

Benefiční aukční večer pro hospic se vydařil

Včerejší Benefiční aukce pro hospic proběhla v přátelské a srdečné atmosféře. Dárci uměleckých děl a zážitků, dražitelé a další hosté tak společně podpořili Hospic sv. Štěpána krásnou částkou 153 867 Kč. Za to jim všem patří velký dík. Jsme rádi, že máme kolem sebe tolik dobrých lidí, kteří pomáhají.
Je radost zažít štědrost a velkorysost na vlastní kůži. Tento skvělý večer pomohlo také zajistit mnoho dobrovolníků - i jim děkujeme. Děkujeme také pohotové a pohledné moderátorské dvojici Tereze Vitkové a Liboru Pisklákovi, kteří zajistili hladký a noblesní průběh večera. Tradiční svěží hudební doprovod zazněl v podání Daisies a Violoncellového kvarteta ZUŠ - i jim patří velké díky. Tento večer by se neobešel bez výtečné kávymanželů Dostalových - z kavárny Fér kafe. Děkujeme i dalším partnerům, např. IC security s.r.o. za zajištění bezpečnostní služby a Janě Švajglové za tyto první fotografie.
Celkem se vydražila téměř všechna díla z moderované i tiché části. Včerejší výsledek však ještě není úplný, věříme, že se další dražitelé zapojí i do on-line části. Pár děl, která si svého kupce nenašla, bude od 19.4. přiřazeno k dalším 28 dílům do on-line aukce a bude je tedy ještě možno vydražit na www.aukce.prohospic.cz. do 24.4. 2018.
Prostředky získané z této aukce využijeme na rozvoj našich služeb, především na posílení mzdových zdrojů. Protože to nejdůležitější a nejlepší, co dělá hospic hospicem jsou lidé, kteří dělají svou náročnou práci rádi, s vlídností, s trpělivostí a s úsměvem na tváři.