kategorie: Aktuality

Co je nového v obchodě?

Dobročinný obchod HsŠ za rok a půl své existence prokázal svou udržitelnost na trhu a navázal spolupráci s více než 67 dodavateli.
Kromě dárkového sortimentu a knih s paliativní tématikou, teď tedy nabízí mj. i pochutiny jako jsou báječné marmelády, čatní, sušené ovoce nebo 4 druhy chutných bylinných likérů.

Podařil se již druhý ročník akce „Den Jinak“ pro zaměstnance Hospice, který pomáhá zprostředkovat  odměnu za jejich náročnou péči o pacienty. V rámci akce si mohli zaměstnanci užít např. masáže zdarma nebo příjemné slevy u komerčních partnerů.

Činnost obchodu je od května 2016 vidět také na turistickém portálu Brána do Čech, kde se také mj. zařadil do seznamu míst, na kterých můžete zakoupit výrobky s regionální značkou a fair trade výrobky.

Přes léto jsou naplánovány také jarmarky, které kromě prodeje na podporu Hospice pomáhají také oslovit širší veřejnost o významu hospicové péče.

Za všechny dary všem dárcům nesmírně děkujeme a vážíme si Vaší pomoci.