14.10.2017 10:00 [sobota], zveřejněno: 13.06.2017, kategorie: Aktuality

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ PŘILÁKAL DO HOSPICE NA 200 NÁVŠTĚVNÍKŮ
14. 10. 2017 v Hospici sv. Štěpána

byly otevřené nejen dveře, ale i srdce. BĚHEM SOBOTNÍHO DNE OTEVŘENÝCH DVEŘÍ JSTE HOSPICI SPOLEČNĚ PŘISPĚLI ÚŽASNOU ČÁSTKOU 10 000 KČ!
Děkujeme všem za podporu, za návštěvu I za dobrou náladu.
Akce proběhla za finanční podpory Spolchemie, a.s. Ústí nad Labem. Děkujeme

Věříme, že i vám se u nás líbilo, a že hospic už pro vás není neznámé nebo dokonce nepříjemné slovo. Děkujeme všem učinkujícím, že nám věnovali svůj čas a um, dobrovolníkům za jejich obětavou výpomoc, zaměstnacům za nasazení při přípravě tohoto dne a zaměstnacům v přímé péči za každodenní nasazení pro naše pacienty. Protože právě jejich práce a péče dělá hospic hospicem. Tedy místem, kde život dostává jiný rozměr a kde se každý člověk cítí milovaně a důstojně.  Den otevřených dveří skončil, ale pomáhat hospici můžete i nadále. Můžete se stát třeba členy Klubu přátel - Spolu pro hospic. Děkujeme!

Ke stažení Ke stažení