24.10.2017, kategorie: Aktuality

V PARTNERSTVÍ JE SÍLA

STAŇTE SE NAŠIMI PARTNERY

Děkujeme všem, kteří nám takto chodí čas od času pomáhat např.
Preol a.s., Mondelez Czech Republic s.r.o., Střední škola pedagogická, hotelnictví a služeb Litoměřice

FIREMNÍ DOBROVOLNICTVÍ -  aneb TEAMBUILDING S PŘIDANOU HODNOTOU

Podpořit hospic můžete nejen finančně, ale i vlastní kreativní činností, která vám zároveň pomůže utužit vaše pracovní vztahy. Můžete si vybrat z mnoha možností:

1. V rámci teambuildingu uspořádejte se svými kolegy třeba koncert, bazar, sportovní utkání, kreativní dílnu s prodejem, prodejní výstavu čehokoliv, atd. Výtěžek z těchto akcí věnujte našemu hospici.
  2. Připravte si svůj firemní den v našem dobročinném obchodě v Litoměřicích: uspořádejte u vás ve firmě sbírku čehokoliv pro bazar „pěkných věcí“. Přijďte je prodávat k nám do dobročinného obchodu, pozvěte své přátele, aby si u vás i u nás nakoupili „pěkné věci“. Výtěžek darujte hospici.
  3. Zapojte se společně se svými kolegy do jednorázových pracovních a úklidových prací pro hospic.
  4. Věnujte jeden den hospici jako dobrovolníci pro jednorázové akce, nebo kontaktní kampaně ve vaší firmě, ve vašem městě, obci či kdekoliv jinde.
  5. Pomozte nám se svými zaměstnanci či kolegy s distribucí hospicových propagačních materiálů.
  6. Věnujte svůj výrobek či službu buď pro provoz hospice nebo jako součást výher pro hospicové benefiční akce.
  7. Poskytněte slevu ve své provozovně nebo na své služby členům Klubu přátel hospice.
  8. Uspořádejte 1 x za rok ve své firmě finanční sbírku pro hospic.
  9. Zapojte své zaměstnance do nejmodernější formy dárcovství – tzv. „payroll giving“, která umožňuje zaměstnancům podporovat charitativní organizaci dle vlastního výběru tím, že srážku ze mzdy (např. 100 Kč) provede přímo zaměstnavatel, který poté provede převod.
  10. Staňte se partnerem našeho Běhu pro hospic. Stanovte si částku, o kterou byste chtěli navýšit startovné každého závodníka. Pěkná, moderní a vtipná sportovní trička pro závodníky mohou být důkazem vaší odvahy podpořit dobrou věc.
  11. Doporučte nás svým partnerům jako důvěryhodnou organizaci.

Pokud se vám podaří zorganizovat alespoň jednu takovou úžasnou akci pro hospic, budete bohatší nejen o skvělé společné zážitky ale i o dobrý pocit, že vaše práce má smysl a díky vám můžeme i my pomáhat těm, kdo to nejvíce potřebují.

Díky vaší síle a odvaze udělat něco netradičního budeme i my silnější a stabilnější.  Děkujeme