23.12.2017 15:00 [sobota] - 23.12.2017 18:00 [sobota], zveřejněno: 05.12.2017, kategorie: Aktuality

Živý Betlém s průvodem

Co se stalo v Betlémě? akce pro veřejnost.

ŽIVÝ BETLÉM S PRŮVODEM - v sobotu 23.prosince od 15 hodin
 21. ročník Živého betléma se vskutku vydařil. Na několik stovek lidí se opět přišlo podívat, jak to    tenkrát bylo v Betlémě. V krásném podvečerním slunci se odehrál příběh narození Ježíše, který dělá Vánoce krásnými, něžnými a dojemnými. Ale hlavně tento příběh a toto malé Dítě nám přináší naději a lásku. Děkujeme všem, kdo přišli a jakkoliv podpořili tuto akci a tím i Hospic sv. Štěpána a jeho pacienty. Celkem jste hospici přispěli nádhernou částkou 39 689 Kč a dobrovolníci také spoustou času při přípravě, stavbě a organizaci. Děkujeme za vaši štědrost. Přejeme všem učinkujícím i divákům, aby takové skutečné světlo naděje a lásky zářilo u vás doma a ve vašich vztazích.
PODÍVEJTE SE DO FOTOGALERIE.

Ke stažení Ke stažení