Běh pro hospic - 3.10.2020

Běh pro hospic 2020

03.10.2020

Běháme pro dobrou věc!

Běžíme pro ty, kteří už sami běžet nemohou.

Poběžte s námi!

6. ročník Běhu pro hospic se bude konat první říjnovou sobotu 3.10. 2020
Jedná se o náhradní termín, na který jsme přesunuli tradiční červnový běh, kvůli koronavirové epidemii. Věříme, že  se situace opět nezhorší a my si budeme moci spolu s vámi opět užít tradiční sportovní happening. Podzimní termín nám slibuje úlevu od horka, doufejme, že nás nebude naopak zkoušet většími srážkami a příliš nízkými teplotami.

POZOR!

Kapacita běhu je letos nižší - 500 běžců (registrace pouze on-line).
A to z důvodu zhoršení epidemiologické situace.

Letos jsme přidali i trať v délce 6 km - věříme, že tak vyjdeme mnohým rekeračním běžcům vstříc. Budou tak moci uplatnit své běžecké schopnosti v plné míře, aniž by museli lapat po dechu na nejdelší trati 11,5 km, která je opravdu spíše pro profíky. Vedle toho máme samozřejmě několik kratších trati pro děti a rodiče s kočárky, případně i pro vozičkáře.

Výtěžek z běhu bude použit na nákup nových invalidních vozíků a polohovacích postelí.

Vše podstatné najdete na stránkách běhu:

www.beh.prohospic.cz

Těšíme se na vás!

Děkujeme partnerům, kteří podpořili letošní běh podpořili: