Podpořte nás - Klub přátel

REGISTRACE SPUŠTĚNA

Běh pro hospic 2022

POHYB a RADOST = POMOC a SOLIDARITA
Virtuální charitativní běh pro hospic se závěrečným sportovním happeningem.

Virtuálně: 1.5. – 21.5.2022 - kdekoliv

Běh
Chůze
Koloběžky
Kolo

Reálně: 21.5.2022 – trasy 1, 3, 6, km

Běh

Proměň svou radost z pohybu v pomoc těm, kteří jsou v závěru života! Stačí se zaregistrovat a běžet jako o závod anebo jako „pro pomoc“.

Pomoc nemocným zrealizujete svým přihlášením a zaplacením registračního poplatku - daru, kterým přispějete na péči o nemocné.
REGISTRACE A PODROBNÉ INFORMACE ZDE

Začneme běhat virtuálně 1.5. a  na závěr 21.5. bychom rádi pozvali ke společnému sportovnímu happeningu ty, kteří to nemají k nám daleko a chtějí běžet společně. Pro společný běh připravíme 21.5.2022 trasy 1, 3, 6 a 11 km.
Tentokrát jsme se rozhodli posílit charitativní aspekt běhu a uspořádat běh bez měření pomocí čipů. Ušetřené prostředky, které bychom jinak dali za časomíru, chceme využít na přímou péči o pacienty. Rozhodli jsme se tak vzhledem ke stále se zvyšujícím nákladům na zajištění zdravotní péče i provozních nákladů. Věříme, že i v této podobě bude pro vás běh atraktivním strávením volného času, který přináší rozměr pomoci a solidarity slabším, nemocným a křehkým lidem v závěru života.

Těšíme se na květen v pohybu s Vámi, Vašimi přáteli a rodinami!

Pro pomoc druhým se běhá nejlépe!