Podpořte nás - Klub přátel

Dopravní omezení v okolí hospice

19.04.2022 - 31.08.2022

Pozor! Připravte se na změny!

Milí návštěvníci Hospice sv. Štěpána, sledujte dopravní situaci v okolí hospice:

Od 18. dubna začne platit dopravní uzavírka v Dómské ulici, která je příjezdovou komunikací i k našemu hospici. Ulice bude uzavřena až do konce srpna.
Vzhledem k tomu, že jsou objekty na Dómském pahorku a Rybářském náměstí v historické zóně a špatně dostupné, pokud můžete, připravte si cestu do hospice předem. Přijíždět můžete přes Mariánské náměstí, ulicí Zahradnickou a pak okolo Domova pro seniory "Na pahorku" projedete až na Rybářské náměstí.
Je třeba počítat i s dočasným úbytkem parkovacích míst v bezprostřední blízkosti hospice. Pokud zde nenajdete místo k parkování, můžete parkovat v Dolní Rybářské nebo na parkovišti U Hvězdárny.

mapa s vyznačenou uzávěrou a dočasným přístupem k hospici:

mapa s vyznačenou uzávěrou, dočasným přístupem k hospici a vyznačením míst k parkování:

Pozor z ulice Dolní Rybářská se dostanete k hospici strmou uličkou  (Horní Rybářskou) vzhůru, cesta není vhodná pro osoby se sníženou pohyblivostí. Osoby se sníženou pohyblivostí nebo s průkazem ZTP nechť kontaktují recepci hospice 416 733 185-7 pro parkování na vyhrazených místech před hospicem.

Děkujeme za pochopení.