TOMÁŠ KLUS - benefiční koncert - 25. 8. 2020

Pracovník v sociálních službách/ ošetřovatel
Pracovnice v sociálních službách/ošetřovatelka

Poloviční úvazek
Jedná se max. o 7 dvanáctihodinových služeb za měsíc. Vhodné i pro ženy na MD nebo čerstvé důchodkyně.

Nástup - září - říjen 2020

Hledáme ošetřovatelku/ošetřovatele do lůžkového hospice, zkušenou kolegyni/kolegu s chutí věnovat se lidem v závěru života.

Náplň práce:

Běžná ošetřovatelská péče. Doprovázení umírajících, podpora blízkých osob nemocného. Směnný provoz – 12- ti hodinové směny.

Požadujeme:

Zkušenost s prací u lůžka, zájem o paliativní péči, vlídné jednání, otevřenost novým postupům, schopnost pracovat v týmu. Dobré komunikační schopnosti. Výhodou absolvování stáže v hospici.

Zaměstnanecké výhody:

Práce v zavedené organizaci, která v našem kraji prošlapává cestu paliativní péči, 5 týdnů dovolené, zaměstnanecké obědy, mzda závisí na vzdělání a odpracované době. Za největší výhodu považujeme nadstandartní vztahy na pracovišti a smysluplnou práci.

Přihlášky obsahující především motivační dopis a Váš životopis posílejte co nejdříve - prosím na email: vrchni@hospiclitomerice.cz. nebo kontaktujte vrchní sestru Martinu Vojtíškovou. Zde se také můžete zeptat na vše, co by Vás k pracovní nabídce zajímalo. Vybraní uchazeči pak budou pozváni k osobnímu pohovoru.