Slavíme 20. výročí

Jak být nablízku v čase koronaviru

z poradny Cesty domů:

"...V současné době jsme omezeni ve fyzickém kontaktu s blízkými, a to z různých důvodů. Musíme respektovat nařízení vlády a poskytovatele služeb nebo máme sami za sebe obavu, že blízkého svou fyzickou přítomností ohrozíme. Když se nemůžeme potkávat osobně, nemusí to ale znamenat, že o možnost kontaktu přijdeme úplně. Existují alternativy, jak být ve spojení. Od starých dobrých dopisů, pohlednic přes telefonické spojení až po videohovory ...."

Přečtěte si stále aktuální  článek z poradny Cesty domů.

nebo článek

Virtuální kontakt je lepší než žádný

" ..Loučení s umírajícím má v procesu přijímání smrti velkou roli. Představuje definitivní „tečku“, možnost vyjádřit vše, co by mohlo nebo mělo být vyjádřeno. Umírajícímu by mělo přinést pokoj, jistotu, že může odejít, pozůstalým otevírá novou životní kapitolu, kdy se na umírajícího bude vzpomínat...."

..

OHLÉDNUTÍ

Akce, které proběhly

POZVÁNKY

Co připravujeme

OBECNÉ

Péče o pacienty, provozní a organizační aktuality.

20 LET HOSPICE

2.2.2001 byl hospic slavnostně otevřen.