Běh pro hospic

Kudy do hospice?

Dopravní omezení na příjezdových komunikacích k hospici od 1. 4.

Kudy do hospice?

Vážení návštěvníci a klienti Hospice sv. Štěpána,

od 1. dubna budou probíhat v okolí hospice různé výkopové práce na příjezdových komunikacích. Bude zde proto několik uzavírek. Věnujte proto zvýšenou pozornost dopravnímu značení a raději si cestu k nám dopředu dobře naplánujte.

Uzavřena bude od 1. dubna do konce června ulice Svatojiřská a od 1. dubna do 15. dubna ulice Jarošova.

Objízdné trasy k hospici můžete využít tyto:

1. Z Vojtěšského náměstí - z kruhového objezdu, ulicí České armády do Pekařské ulice, dále přes Mariánské náměstí do ulice Zahradnická, kde hned zabočíte vlevo do areálu domova pro seniory - Na pahorku, tímto areálem projedete až k hospici na Rybářské náměstí. Zde však bude méně parkovacích míst než obvykle. Parkovat lze v nouzových případech i u HC Stadion - viz. níže.

2. Od Tyršova mostu ulicí Vodní, doleva pod železniční viadukt, pak hned prudce doprava, přes Lodní náměstí, dále ulicí Pobřežní, odbočením vpravo zpět pod železniční viadukt se dostanete do Dolní Rybářské, za viaduktem odbočíte doleva a pak hned prudce vpravo úzkou uličkou Horní Rybářská mezi domky do prudkého kopce až na Rybářské náměstí k Hospici.
Zde však bude méně parkovacích míst, než obvykle. Bude možné pravděpodobně nechat auto v dolní Rybářské a zbytek cesty dojít pěšky. Vzhledem k prudkému a nerovnému terénu to však není vhodné řešení pro osoby se sníženou pohyblivostí. Využijte proto v těchto případech nouzové parkování u HC Stadion - viz. níže.

Děkujme za pochopení a přejeme šťastnou cestu.

PARKOVÁNÍ

Pokud opravdu nenajdete místo k zaparkování před hospicem na Rybářském náměstí, lze auto zaparkovat ve všední dny a první a poslední dubnový víkend na ploše vedle HC Stadion  (spodní vjezd ulicí Zahradnická, pod domem č. 42,  !NE u hlavního vchodu! – k hospici 5 min klidné chůze). Brána se na noc zavírá ve 20:00 a ráno otevírá v 6:30.

Zavřeno bude víkend 13. a 14. 4. a od 18.4 večera do úterý po velikonocích do 6:30.