TOMÁŠ KLUS - benefiční koncert - 25. 8. 2020

Mimořádná opatření k 24.7.

V souvislosti s nemocí COVID-19

Mimořádná opatření k 24.7.

V souvislosti s rozšířením koronaviru a v souladu s mimořádným opatřením č. 1/2020 KHS Ústeckého kraje ze dne 23. 7. 2020 se s účinností ode dne 24. 7. 2020 od 7:00 do odvolání tohoto mimořádného opatření na celém území Ústeckého kraje nařizuje:

zákaz pohybu a pobytu všech osob bez ochranných prostředků dýchacích cest (nos, ústa) jako je respirátor, rouška, ústenka, šátek, šál nebo jiné prostředky, které brání šíření kapének ve zdravotnických zařízeních a v zařízeních sociálních služeb

Pokyny pro všechny osoby pohybující se v budově hospice

Vstup do hospice je možný pouze s ochranou dýchacích cest (nos, ústa). V případě potřeby vám látkovou roušky zapůjčíme na recepci.

Dezinfekce rukou je umístěna před vstupem do hospice. Vstupující osoby jsou povinny ji použít.

Dbejte prosím zvýšené osobní hygieny – zejména časté a důkladné mytí a desinfekce rukou – desinfekce je umístěna u vchodu do hospice a na chodbách a sesternách.

Situace v hospici je stabilní, běžný provoz zůstává zatím nezměn a všechny služby plně fungují. Hospic je v tuto chvíli vybaven dostatečným množstvím ochranných pomůcek.
Děkujeme za pochopení.