Odborná konference paliativní péče

Obrazy Josefa Bilohlávka pomáhají hospici

V prodeji od pátku 1.11. v Bona Fide

Obrazy Josefa Bilohlávka pomáhají hospici

Ještě 4 olejomalby sakrálních staveb z Bohosudova a okolí od Josefa  Bilohlávka  je možno zakoupit v obchodě Bona Fide v Litoměřicích.

Všechny obrazy mají rozměr 65 x 50 cm. Výstavu autor uspořádal u příležitosti výročí 600 let Šejnova - Bohosudova. Autor Josef Bilohlávek se rozhodl pomoci našemu hospici a darovat nám tyto obrazy za účelem jejich dalšího prodeje.Výtěžek z prodeje poputuje na podporu Hospice sv. Štěpána, podle přání autora.

Zde si můžete prohlédnou náhledy olejomaleb. V případě zájmu o koupi některého z obrazů nás prosím kontaktujte.

Děkujeme panu Bilohlávkovi za tento velkorysý nápad! Těšíme se, že obrazy přinesou nejenom užitek hospici ve formě finančního výtěžku, ale hlavně, že přinesou radost těm, kteří si obraz zakoupí a budou na něj doma s potěšením hledět, třeba i s milým pocitem, že pomohli těm, kteří svůj životní příběh u nás v hospici uzavírají.

kontakt: Mgr. Zuzana Legnerová

Studánka u baziliky v Šejnově, 6700 Kč Studánka u baziliky v Šejnově, 6700 Kč
Kostel sv. Ducha v Krupce, 8000 Kč, zamluveno Kostel sv. Ducha v Krupce, 8000 Kč, zamluveno
Kostel Nanebevzetí Panny Marie Krupka, 8000 Kč Kostel Nanebevzetí Panny Marie Krupka, 8000 Kč