AKCE HOSPICE - KALENDÁŘ

Stavební úpravy pro rozvoj sociálních služeb

Projekt je spolufinancován Evropskou unií.

Název projektu:

Hospic sv. Štěpána stavební úpravy pro rozvoj sociálních služeb

Identifikační číslo EIS:

CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_072/0010380

Program:

134/06_16_072/CLLD_15_01_234

Název výzvy:

7.výzva MAS České středohoří-IROP-Rozvoj komunitních a sociálních služeb obyvatel

Poskytovatel projektu:

Ministerstvo pro místní rozvoj ČR

Účastník projektu:

Hospic sv. Štěpána, z.s.

Finanční hodnota projektu:

3 407 620,78 Kč/ 3 237 239,74 z prostředků EU

Termín realizace projektu:

červen až prosinec 2019

Projekt spočívá ve stavební úpravě přední části objektu a suterénu budovy Hospice sv. Štěpána. Tato stavební úprava povede jednak k vytvoření nového zázemí pro poskytování Odborné sociální poradny tím, že vznikne prostor pro samostatnou kancelář Odborného sociálního poradenství, jednak v odvodnění stávajícího zázemí sociálních služeb a ve vybudování nových skladovacích prostor pro pomůcky zapůjčované v rámci fakultativní služby Odborné sociální poradny, a také vybudováním širšího, technicky vyhovujícího bezbariérového nájezdu - nájezdové rampy, která umožní pohodlnější a bezpečnější manipulaci s uživateli pobytových služeb z a do objektu Hospice.