Konference paliativní péče

Volejbal pro hospic

Benefiční turnaj se po pauze vrací zpět

Volejbal pro hospic

VOLEJBALOVÝ TURNAJ PRO HOSPIC

13. listopadu sportovní hala Gymnázium J. Jungmanna v Litoměřicích

Registrace je možná do 11. listopadu na emailové adrese ucetnictviterezie@gmail.com nebo na telefonním čísle 776 112 922. Registrovat se mohou také jednotlivci, kteří si chtějí zahrát. Minimální startovné za osobu je 100 Kč.

Veškeré informace poskytuje na uvedených kontaktech oganizátorka turnaje Zdeňka Terezie Špringlová.

Turnaj začíná v 9:00. Zápis a samotestování na Covid již od 8:00 hodin. v předsálí haly.

Účast na turnaji je možná pouze za předpokladu splnění epidemiologických opatření - očkování, prodělání Covid-19 v posledních 180 dnech, potvrzení o antigenním testování (3 dny) nebo PCR testu (7 dní), případně využití samotestu na místě. Děkujeme za pochopení.

Výtěžek turnaje bude věnován našemu hospici.

Děkujeme všem, kdo se na organizace turnaje podílejí a těšíme se na všechny hráčky a hráče!

OHLÉDNUTÍ

Akce, které proběhly

POZVÁNKY

Co připravujeme

OBECNÉ

Péče o pacienty, provozní a organizační aktuality.

20 LET HOSPICE

2.2.2001 byl hospic slavnostně otevřen.