AUKCE pro HOSPIC 2021

Aukce - 230 000 Kč

14.09.2021

Děkujeme všem za podporu!

Aukce - 230 000 Kč
Slavíme 20 let a slavíme úspěšnou aukci!
230 300 Kč!
To je skvělý výsledek naší včerejší aukce, který využijeme na rekonstrukci rozlučkové místnosti. Děkujeme všem, kdo přišli dražit pro Hospic sv. Štěpána na náš výroční večer! Všem, kteří věnovali svá díla do aukce a všem, kteří pomohli celou akci zajistit. Speciální poděkování patří panu Vítu Vomáčkovi Vít Vomáčka, který celou aukci skvěle licitoval.
Děkujeme také litoměřickému sochaři Liboru Pisklákovi Libor Pisklák, který předal hospici bustu P. Ladislava Kubíčka jako dárek k 20. výročí hospice. Přišli také zástupci města Litoměřice Město Litoměřice, které je partnerem letošních hospicových oslav.
Slavnostním večerem nás provázela moderátorkaTereza Rozmarová, hudební doprovod zajistil Jindra Kelíšek se svou kapelou, jejíž známé evergreeny dodaly večeru pohodovou a přátelskou atmosféru.
Dražit můžete ještě v on-line aukci na www.onlineaukce.prohospic.cz až do 26.9.

Všem vřelé díky! Těšíme se někdy příště!

Podívejte se na souhrnný výsledek aukce.

Podívejte se do naší fotogalerie.

Děkujeme všem dárcům výtvarných děl, fotografií a zážitků.

Děkujeme partnerům večera:

OHLÉDNUTÍ

Akce, které proběhly

POZVÁNKY

Co připravujeme

OBECNÉ

Péče o pacienty, provozní a organizační aktuality.

20 LET HOSPICE

2.2.2001 byl hospic slavnostně otevřen.