Držme se až do konce. Podpořte domácí hospic.

Závěť pomáhá

13.09.2022 - 12.10.2022

Měsíc dobročinné závěti

Závěť pomáhá

13.9. je mezinárodním dnem závětí.

STARTUJE MĚSÍC DOBROČINNÉ ZÁVĚTI

Koalice Za snadné dárcovství za finančního přispění Nadace Via vyhlašuje na období 13. září až 12. října Měsíc dobročinné závěti. 

Dárcům a dárkyním proplatíme notářský poplatek za sepsání závěti!

Jak to funguje? více se dozvíte ZDE

 


Víte, že závěť může i pomáhat? A že závěť nemusíme sepisovat až na konci života, ale kdykoliv dříve?

Pomáháte za života, pomáhejte i po něm. Je to přirozená cesta, jak pokračovat v dobrých skutcích. Měsíc dobročinné závěti potrvá do 12. října .


U příležitosti mezinárodního dne závětí 13. září se bude Koalice pro snadné dárcovství celý následující měsíc věnovat štědrým dárcům a dárkyním, kteří pamatují na dobročinnost nejen za svého života, ale i po něm.
U této příležitosti proplatí náklady na notářský poplatek za sepsání zápisu o závěti každému, kdo v takové závěti alespoň z části pamatuje na dobročinnou organizaci dle výběru svého srdce.

Poplatek včetně dalších úkonů je ve výši 1.800 Kč bez DPH. Sepsání závěti před notářem je jednoduchý úkon. Jakmile vše zdárně dokončíte, stačí kontaktovat koalici Za snadné dárcovství, zaslat pár jednoduchých podkladů a poplatek Vám proplatíme (samozřejmě celou částku vč. DPH). Každý dar má smysl, každá dobrá vůle pomáhá světu, ve kterém žijeme!


Více se dozvíte na stránkách Koalice za snadné dárcovství

Soubory ke stažení

nahoru