David Koller - Benefiční koncert

Nabídky práce: všeobecná sestra

lůžkový nebo domácí hospic

Nabídky práce: všeobecná sestra

Hospic sv. Štěpána v Litoměřicích hledá nového kolegu/kolegyni na pozici

1. všeobecná nebo praktická sestra - lůžkový hospic


Hledáme všeobecnou nebo praktickou sestru do lůžkového i domácího hospice, zkušenou kolegyni s chutí věnovat se lidem v závěru života. Práce na plný úvazek. V domácím hospici min. úvazek 0,5.

Náplň práce:

Běžná ošetřovatelská péče, vedení dokumentace, péče o stomie, rány, katétry, aplikace léčivých přípravků. Doprovázení umírajících, podpora blízkých osob nemocného.

Požadujeme:

Zkušenost s prací u lůžka na pozici zdravotní sestry, zájem o paliativní péči, vlídné jednání, otevřenost novým postupům, schopnost pracovat v týmu. Dobré komunikační schopnosti. Výhodou absolvování stáže v hospici.

Zaměstnanecké výhody:

Práce v zavedené organizaci, která v našem kraji prošlapává cestu paliativní péči, 5 týdnů dovolené, zaměstnanecké obědy, mzda závisí na vzdělání a odpracované době. Podpora vzdělávání. Za největší výhodu považujeme nadstandartní vztahy na pracovišti a smysluplnou práci.


Přihlášky obsahující především motivační dopis a Váš životopis posílejte co nejdříve  na email: vrchni@hospiclitomerice.cz. nebo kontaktujte vrchní sestru Martinu Vojtíškovou. Zde se také můžete zeptat na vše, co by Vás k pracovní nabídce zajímalo. Vybraní uchazeči pak budou pozváni k osobnímu pohovoru.


nahoru