Běh pro hospic

- pečovatel, pěčovatelka

Nástup – ideálně 1. 6. 2019

všeobecná sestra

Hledáme všeobecnou sestru do lůžkového hospice, zkušenou kolegyni s chutí věnovat se lidem v závěru života. Možno i na částečný úvazek.

Náplň práce:

Běžná ošetřovatelská péče, vedení dokumentace, péče o stomie, rány, katétry, aplikace léčivých přípravků i s obsahem návykových látek. Doprovázení umírajících, podpora blízkých osob nemocného. Směnný provoz – 12- ti hodinové směny.

Požadujeme:

Zkušenost s prací u lůžka na pozici zdravotní sestry, zájem o paliativní péči, vlídné jednání, otevřenost novým postupům, schopnost pracovat v týmu. Dobré komunikační schopnosti. Výhodou absolvování stáže v hospici.

Zaměstnanecké výhody:

Práce v zavedené organizaci, která v našem kraji prošlapává cestu paliativní péči, 5 týdnů dovolené, zaměstnanecké obědy, mzda závisí na vzdělání a odpracované době. Za největší výhodu považujeme nadstandartní vztahy na pracovišti a smysluplnou práci.

Přihlášky obsahující především motivační dopis a Váš životopis posílejte prosím do 17. 4. 2019 pouze e-mailem na adresu vrchni@hospiclitomerice.cz. Zde se také můžete zeptat na vše, co by Vás k pracovní nabídce zajímalo. Vybraní uchazeči pak budou pozváni k osobnímu pohovoru na 24. 4. 2019 v 8:30 hodin.

pečovatel, pečovatelka do terénní odlehčovací služby

Kromě sestřičky hledáme také pečovatelku, pečovatele na zkrácený úvazek nebo po domluvě na DPČ do terénní odlehčovací služby (TOS). Jedná se o jednosměnný provoz (práce na ranní služby), která spočívá v návštěvách u konkrétních pacientů v jejich domácím prostředí (pomoc s péčí, hygienou atd.).
Termíny a datumy k zaslání životopisu a výběrového řízení zůstávají stejné jako u všeobecné sestry.