AUKCE pro HOSPIC 2021

Hospic sv. Štěpána v Litoměřicích hledá nového kolegu/kolegyni na pozici

všeobecná sestra - domácí hospic

Nástup – co nejdříve.

Hledáme všeobecnou sestru do lůžkového i domácího hospice, zkušenou kolegyni s chutí věnovat se lidem v závěru života. Práce na plný úvazek.

Náplň práce:

Běžná ošetřovatelská péče, vedení dokumentace, péče o stomie, rány, katétry, aplikace léčivých přípravků i s obsahem návykových látek. Doprovázení umírajících, podpora blízkých osob nemocného.

Domácí hospic - 8 h prac. doba + víkendové a noční pohotovosti na telefonu dle rozpisu.

Požadujeme:

Zkušenost s prací u lůžka na pozici zdravotní sestry, zájem o paliativní péči, vlídné jednání, otevřenost novým postupům, schopnost pracovat v týmu. Dobré komunikační schopnosti. Výhodou absolvování stáže v hospici.

Domácí hospic - řidičský průkaz sk. B

Zaměstnanecké výhody:

Práce v zavedené organizaci, která v našem kraji prošlapává cestu paliativní péči, 5 týdnů dovolené, zaměstnanecké obědy, mzda závisí na vzdělání a odpracované době. Podpora vzdělávání. Za největší výhodu považujeme nadstandartní vztahy na pracovišti a smysluplnou práci.

Přihlášky obsahující především motivační dopis a Váš životopis posílejte co nejdříve do 12. 7. 2021 - prosím na email: vrchni@hospiclitomerice.cz. nebo kontaktujte vrchní sestru Martinu Vojtíškovou. Zde se také můžete zeptat na vše, co by Vás k pracovní nabídce zajímalo. Vybraní uchazeči pak budou pozváni k osobnímu pohovoru.

OHLÉDNUTÍ

Akce, které proběhly

POZVÁNKY

Co připravujeme

OBECNÉ

Péče o pacienty, provozní a organizační aktuality.

20 LET HOSPICE

2.2.2001 byl hospic slavnostně otevřen.