15. Ples hospice

Všeobecná sestra - nabídka práce

Hledáme kolegyni/ kolegu

Všeobecná sestra                                        - nabídka práce

Hospic sv. Štěpána v Litoměřicích hledá nového kolegu/kolegyni na pozici všeobecná sestra.

Nástup – ideálně 1. 4. 2019

Hledáme všeobecnou sestru do lůžkového hospice, zkušenou kolegyni s chutí věnovat se lidem v závěru života. Možno i na částečný úvazek.

Náplň práce:

Běžná ošetřovatelská péče, vedení dokumentace, péče o stomie, rány, katétry, aplikace léčivých přípravků i s obsahem návykových látek. Doprovázení umírajících, podpora blízkých osob nemocného. Směnný provoz – 12- ti hodinové směny.

Požadujeme:

Zkušenost s prací u lůžka na pozici zdravotní sestry, zájem o paliativní péči, vlídné jednání, otevřenost novým postupům, schopnost pracovat v týmu. Dobré komunikační schopnosti. Výhodou absolvování stáže v hospici.

Zaměstnanecké výhody:

Práce v zavedené organizaci, která v našem kraji prošlapává cestu paliativní péči, 5 týdnů dovolené, zaměstnanecké obědy, mzda závisí na vzdělání a odpracované době. Za největší výhodu považujeme nadstandartní vztahy na pracovišti a smysluplnou práci.

Přihlášky obsahující především motivační dopis a Váš životopis posílejte prosím do 24. 2. 2019 pouze e-mailem na adresu vrchni@hospiclitomerice.cz. Zde se také můžete zeptat na vše, co by Vás k pracovní nabídce zajímalo.