e-shop Bona Fide

Běh pro hospic

Běžíte a pomáháte


Běh pro hospic 2022

1. - 21. 5.2022

I letošní charitativní běh bude kombinací virtuálního i reálného běhu.

Začneme běhat virtuálně 1.5. a na závěr 21.5. bychom rádi pozvali ke společnému sportovnímu happeningu ty, kteří to nemají k nám daleko a chtějí běžet společně.

Pro virtuální běh opět připravíme více typů tras v Litoměřicích a okolí. Nebo budete moci běžet kdekoliv zrovna budete. Virtuálně je možno zapojit se i chůzí, nebo jízdou na koloběžce, kole apod. Smyslem je se zúčastnit a svou radost z bohybu proměnit v podporu těch, kteří již sami běhat nemohou. Takovou pomoc zrealizujete svým přihlášením a zaplacením registračního poplatku - daru, kterým přispějete na péči o nemocné.

Pro společný běh připravíme 21.5.2022 trasy 1, 3, 6 a 11 km. Tentokrát jsme se rozhodli uspořádat běh bez měření pomocí čipů. Ušetřené prostředky, které bychom jinak dali za časomíru, chceme využít na přímou péči o pacienty. Chceme tak posílit charitativní aspekt běhu. Rozhodli jsme se tak vzhledem ke stále se zvyšujícím nákladům na zajištění zdravotní péče i provozních nákladů. Věříme, že i v této podobě bude pro vás běh atraktivním strávením volného času, který přináší rozměr pomoci a solidarity slabším, nemocným a křehkým lidem v závěru života.

Podrobnější informace začneme zvěřejńovat na začátku března, registrace bude probíhat pravděpodobně od 20.3.

Těšíme se na květen v pohybu  s Vámi, Vašimi přáteli a rodinami!


Pro pomoc druhým se běhá nejlépe!

Běh 2020

Běh 2019


Kdo běhá, ten pomáhá. Kdo pomáhá, ten žije nejen pro sebe , ale i pro druhé. Prostředky, které nám pomáháte shromáždit tím, že běháte, využijeme na podporu všech služeb hospice, především na podporu domácího hospice.


Zaplacením startovného, nákupem trička nebo jiných předmětů pomáháte nevyléčitelně nemocným.


Dejte svému běhání hlubší smysl. Děkujeme!


Děkujeme všem partnerům Běhu.

Kontaktní osoby:

Mgr. Zuzana Legnerová
723 199 981
legnerova@hospiclitomerice.cz

 

Mgr. Renata Vášová
604 228 865
renata.vasova@hospiclitomerice.cz

 

foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
nahoru